کمپانی LG Display که زیر محموعه کمپانب ال جی و سازنده صفحه نمایش های تولیدات این شرکت می باشد عنوان نموده گوشی پرچمدار ال جی که به زودی معرفی خواهد شد دارای یک صفحه نمایش ال سی دی ۵.۷ اینچی با رزولوشن QHD+ و نسبت طول به عرض ۱۸:۹ است .  ابعاد صفحه های نمایش معمولا از ۴:۳ ، ۳:۲ ، ۵:۳ شروع و در نهایت به ۱۶:۹ و ۱۶:۱۰ می رسند و اکنون نسبت تصویری جدید ۱۸:۹ برای گوشی پرچمدار ال جی به معنای این است که شاهد یک صفحه نمایش کشیده تر خواهیم بود . صفحه نمایشی که برای نمایش فیلم و عکس و محتوای تصویری عملکردی موفق تر را نشان می دهد .

گوشی پرچمدار ال جی G6 یک صفحه نمایش QHD+ با ابعاد 18:9 خواهد داشت

همچنین ابعاد ۱۸:۹ برای صفحه نمایش ها این اجازه را می دهد تا تصویر های دو گانه و تقسیم صفحه نمایش به دو بخش مجزا در بهینه ترین حالت اجرا شود . صفحه نمایش QHD به معنای Quad HD دارای وضوح تصویری برابر با ۱۴۴۰ در ۲۶۵۰ پیکسل دارد که وضوح تصویری ۴ برابر بیشتر از رزولوشن HD با وضوح ۱۲۸۰ در ۷۲۰ ارائه می دهد . با این وجود صفحه نمایش گوشی پرچمدار الجی دارای وضوح QHD+ می باشد که رزولوشنی برابر با ۱۴۴۰ در ۲۸۸۰ را ارائه می دهد . این رزولوشن به معنای تراکم پکسلی ۵۶۴ پیکسل در هر اینچ می باشد که وضوح و شفافیتی فوق العاده را به نمایش می گذارد .

ضخامت صفحه نمایش فوق العاده گوشی پرچمدار ال جی تنها یک میلیمتر است و نسبت به نسل پیشین نمایشگرها ۰.۲ میلیمتر پیشرفت داشته است . همچنین کمپانی ال جی عنوان نموده این نمایشگر نسل جدید با کیفیت ۳۰ مصرف انرژی کمتری نسبت به صفحه نمایش های نسل قبل دارد و این به معنای باتری بیشتر برای گوشی های با سایز صفحه نمایش بزرگ است . یک گوشی ۵.۷ اینچی پرچمدار ال جی با ماندگاری باتری طولانی ، برای نمایش طولانی مدت تصاویر و فیلم های دلخواه شما .

گوشی پرچمدار ال جی G6 یک صفحه نمایش QHD+ با ابعاد 18:9 خواهد داشت

گوشی های پرچمدار ال جی با کدنام سری G تولید و در بهار هر سال روانه بازارها می شوند . گوشی پرچمدار ال جی G6 نخستین گوشی خواهد بود که از این صفحه نمایش بسیار با کیفیت و کم مصرف بهره می برد .

۱ comment

پرستو سه شنبه , ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۰

ایول روکیدا

Reply

Leave a Comment