برس هوشمند رمز و راز نگه داری و سلامت موهایتان را به شما می گوید!

شاید وقتی شما هم اولین بار جمله “برس هوشمند ” به گوشتان بخورد حس کنید این احمقانه ترین جمله ای است که تا به حال شنیده اید ! اما زنان زیادی که از این برس ها استفاده کرده اند به شما می گویند این احمقانه ترین چیزی نیست که شما با این قیمت میتوانید بخرید !


برس ها از جمله وسایلی هستند که در انواع متنوع ،مناسب برای موهای مختلف در حال ساخت هستند.در کل دنیا، مو و نگه داری از آن از بیزنس های پردر آمد است و از طرفی برای افراد هم یکی از گران ترین هزینه ها در زندگی روزمره است و در دنیا هر روزه هزینه های زیادی صرف مراقبت و نگه داری از موها میشود .
Hair Coach   یک برس هوشمند است که همانقدر که ممکن است آرایشگر شما از جنس و سبک موهای شما اطلاع داشته باشد، از موهای شما اطلاعات دارد . ما با سازندگان برس های هوشمند ملاقات کردیم و در مورد موهای بلوند و بلند آزمایش هایی با این برس ها انجام دادیم .

Hair Coach فراتر از یک دستگاه رشد سنج برای موهای شماست . این برس هوشمند نه تنها میتواند میزان رشد موهای شما را اعلام کند بلکه می تواند در حین برس کردن موهای شما در مورد کیفیت و سلامت موهایتان به شما اطلاعاتی بدهد .Hair Coachدارای یک سنسور است . همین طور یک میکروفونی دارد که صداها را در موقع شانه کردن موهای زبر و خشن ضبط می کند . برحسب صدای ضبط شده ، این برس هوشمند به شما می گوید که موهای شما آسیب دیده یا چرب است و بعد از آن هم راهنمایی هایی به شما برای درمان آسیب یا چربی مو ارائه میدهد .چون این اپ متعلق به شرکت Kerastase است ، معمولا توصیه ها در مورد محصولات این شرکت است اما به سادگی می توان با تشخیص نوع موها و توصیه ها از محصولات شرکت های دیگر رهم بهره برد .
شتاب سنج نصب شده روی این برس هوشمند به شما اجازه میدهد که رشته موهای خود را در نزدیک به ریشه یا انتهای آن که بیشتر در معرض عناصر قرار گرفته است شانه کنید . این مساله به شما کمک می کند که درک بهتری از وضعیت مناسب شانه کردن و روش های مناسب شانه کردن موهای خودتان داشته باشید . با این برس شما حتی می توانید زمان لازم برای بهبودی مویتان را رد یابی کنید . نرم افزار این برس هوشمند حتی به ارزیابی رطوبت و دیگر عوامل محیطی هم که در طول روز به موهای شما آسیب می زنند کمک می کند . Withings همچنین دارای یک فیدبک لمسی در دسته است که به شما راهنمایی میدهد که آیا موهای خود را بیشتر از حد و با شدت شانه می کنید یا خیر . تمام این اطلاعات جمع آوری شده از موهای شما در این نرم افزار مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و در مورد کیفیت موی شما و عادات شانه کردن اطلاعاتی ثبت میشود که از طریق بلوتوث یا wifi میتواند به هر وسیله دیگری انتقال دهید .


طراحی ساده
این برس هوشمند ترکیبی از برطرف کننده گره موی پلاستکی و موهای طبیعی گراز است . این ترکیب در هنگام شانه کردن به شما احساس خوبی میدهد برعکس برس های معمولی دیگر که فقط بخش باز کننده گره پلاستیکی را دارند و این خود منجر به کشیده شدن و کنده شدن موهای شما میشود .این ترکیب به شما کمک می کند بدون کنده شدن و کشیده شدن موهایتان موهایی صاف و یکدست داشته باشید . موهای گراز بهترین نوع برای استفاده در برس است، چون باعث آزاد سازی چربی طبیعی مو و پوست و همین طور سلامت گردش خون در پوست سر شما میشوند .
دسته و براش آن از پلاستیک سفید درست شده است که ساده اما جذاب است . دسته آن کمی پهن است که به این طریق به شما احساس راحتی هنگام شانه کردن میدهد . سازندگان این برس هوشمند اعتقاد دارند که این برس بسیار ارگونومیک است .


نرم افزار این برس هوشمند بسیار ساده و کاربر پسند است . در ابتدای نصب نیاز است یک سری اطلاعات اولیه مثلا در مورد رنگ و میزان چربی موی خود به آن وارد کنید . بعد این نرم افزار به شما اطلاعاتی در مورد نحوه شستن و بهبود سلامت موهایتان  ارائه می کند .
سازندگان Hair Coach ، برس هوشمند، می گویند بیشترین واژه هایی که در Google سرچ میشود در مورد زیبایی در ارتباط با مو هستند . بد بودن و مشکل داشتن موی شما باعث میشود در طول روز بد به نظر برسید و برعکس . این مسائل و مشکلات در مورد کسانی که موهای بلند دارند شاید جدی تر هم باشد .
این برس مو ممکن است به شدت شما را هیجان زده کند زمانیکه این برس هوشمند به شما می گوید که حدودا چه زمانی موهای خودتان را بشویید ، در مورد سلامت موهایتان به شما می گوید و اینکه از چه محصولاتی باید استفاده کنید که برای موهایتان مناسب تر است . به این ترتیب این برس های هوشمند یک ابزار بسیار مفید هستند برای هرکسی که به سلامت پوس و موی خود اهمیت میدهد .
خصوصیات
معایب:
– گران
– بسیاری از توصیه ها مربوط به محصولات شرکت kerastase

مزایا:
– بدون نیاز به شارژ
– آنالیز هوشمند سلامت موها
– نرم افزار ساده
– ساخته شده از مواد با کیفیت بالا

1 نظر
  1. فرزاد می گوید

    لایک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.