برایت نایت ویژگی جدید گلکسی S10

پس از آن که گوشی Huawei P20 Pro با قابلیت عکاسی حرفه‌ای مود شب تولید شد، گوگل با آپدیت Android Pie «دید شب» یا نایت سایت را برای تمام دستگاه های پیکسلی  معرفی کرد که دیگر شرکت ها اکنون از از این قابلیت می کنند. طبق گزارشی از توسعه دهندگان و برنامه نویسان XDA، سامسونگ پا در این راه گذاشته است و  یک ویژگی برای دوربینش به نام شب روشن یا برایت نایت ارائه داده است. انتظار می رود که در گلکسی S10، یک UI وجود داشته باشد.

برایت نایت چیست؟

این ویژگی چند عکس با هم می گیرد و آنها را تبدیل به یک تصویر روشن با جزییات بیشتر در محیطی با نور کمتر می کند. در این ویژگی زیاد به این تصاویر نور داده نمی شود و خیلی پایبند به نور فلش نیستند. تنها نیاز است که کمی بیشتر تلفن را در دستتان بگیرید. طبق یک منبع، دیکامپایل کردن apk دوربین سامسونگ در یک UI/ Android Pie ای که از گلکسی نوت ۹ ایجاد شده، یک ویژگی مشابه از سازنده کره ای اش آشکار شده است.

تاکنون مشخص نشده که این ویژگی برای گلکسی S10 انحصاری است یا سامسونگ در تکاپو است که کل این ویژگی ها را در یک پکیج تک UI قرار دهد. هنگام معرفی، برایت نایت به خانواده نایت اسکیپ از وان پلاس، نایت سین از Xiaomi و سوپر برایت مود از آنر و همچنین نایت سایت و نایت مود می پیوندد. انتظار می رود که این تلفن در ۲۰۱۹ رونمایی شود.

منبع: gsmarena

1 نظر
  1. […] گلکسی S10 در واقع یکی از بهترین‌ها در دنیاست. این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۱/۶ اینچی با لبه‌های خمیده است برای کسانی که طراحی چند ساله‌ی پرچمداران سامسونگ را می‌پسندند بسیار مناسب است. با وجود سایز بزرگ نمایشگر اما این گوشی همچنان سبک و باریک است هر چند همیشه کار کردن با آن با یک دست راحت نیست اما شما هیچوقت از بزرگی سایز صفحه نمایش ایراد نخواهید گرفت. […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.