بازی ها و سرگرمی زندگی پیشنهاد سردبیر گجت ها

چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید

غنچه کردن لب‌ها، خنده، بیرون دادن زبان حالت‌هایی هستند که معمولا موقع سلفی گرفتن به خود می‌گیریم. وقت آن رسیده که یک با رعایت نکاتی ویژه، سلفی‌هایی حرفه‌ای‌تر از خود بگیریم. همانطور که می‌دانید یک عکس هزاران حرف برای گفتن دارد. امروزه که در جامعه‌های مجازی وسواس سلفی گرفتن وجود دارد تقریبا لازم است که یک سری ترفند برای سلفی گرفتن در آستین داشته باشیم.
وقتی که احساس کردید حالت شما غیر طبیعی به نظر می‌رسد، مقداری زاویه دادن به بدن و دوربین و تنظیم موقعیت این دو سبب می‌شود که شما به حالت دلخواه خود برسید. ما در اینجا ترفندهایی را برای گرفتن یک سلفی خوب برای شما شرح خواهیم داد:

حالت خاص و همیشگی شما خوب است ، ولی تجربه ی یک حالت جدید باعث بالا رفتن لذت سلفی گرفتن می شود
چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید
حالت عادی از زانو به بالا یا از چانه به پایین که شما همیشه از آن استفاده می‌کنید شاید باعث شود که عالی به نظر برسید؛ پس وقتی که در مورد حالت جدید مطمئن نیستید با حالت خاص و همیشگی خود سلفی را بگیرید. ولی اگر برای گردش بیرون رفته اید، شاید دلتان بخواهد که هنگام غواصی یا کوهنوردی یا حتی هنگامی که کنار ساحل هستید یک سلفی بگیرید. وقتی که مدل موی خود را عوض کرده اید، لباس مد روز پوشیده اید یا با گوشواره‌های جدید، خیره کننده به نظر می‌رسید، وقت آن است که از این شخص جدید یک سلفی بگیرید. مطمئن باشید که عاشق خود جدیدتان خواهید شد.

برای این‌که یک سلفی عالی داشته باشیم، گاهی اوقات طبیعی بودن بهتر است:

چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
این کرم پودر یا رژلب شما نیست که دلیل خوب بودن شما در سلفی‌ها است. بلکه اعتماد به نفس و لبخند زیبای شماست که باعث عالی جلوه دادن شما می‌شود. فقط کافی است که حالت طبیعی، خونسردی و زیبایی طبیعی خود را حفظ کنید و با شور و اشتیاق از خود عکس بگیرید. امروزه تعداد زیادی از برنامه‌های موبایل زیبا کننده تصاویر وجود دارند، ولی بهتر است برنامه‌ای را انتخاب کنیم که زیبایی طبیعی ما را حفظ کند. آن موقع است که شما یک سلفی زیبای طبیعی و بدون آرایش دارید.

برای یک سلفی عالی سعی کنید در یک حالت شوخ طبع ظاهر شوید

چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید
فرقی ندارد که لبخند بر لب دارید، پوزخند میزنید یا حالت‌های مضحک از خود نشان میدهید؛ بهتر است گاهی اوقات از نگهدارنده‌ها (مثل گذاشتن یک پشتی زیر سر) استفاده کنید. یا حالت سرزندگی و سرخوشی را که در خود دارید نشان دهید. خودتان را رها کنید، خودتان باشید و با خودنمایی، بهتر ظاهر شوید. گاهی اوقات قرار دادن دستتان روی قسمت بالایی کمر و فشار دادن آرنج کمی به سمت عقب یا قرار دادن پاها به صورت ضربدری باعث می‌شود که شما بهتر به نظر برسید.(حتی باعث میشود که اعتماد به نفستان بالاتر رود و نشان می‌دهد که شما زیاد به خودتان سخت نگرفته‌اید.)

برای یک سلفی ویژه نورها را تنظیم کنید


وقتی که زیر نورهای مصنوعی اتاق هستید، سبب می‌شود که غیرطبیعی به نظر برسید؛ حالت شما نیز غیر طبیعی جلوه می‌دهد و حتی لباس‌های شما هم آنطور که هستند نمایان نمیشوند. برای حل این مشکل نیاز به مقداری نور طبیعی یا مصنوعی در قسمت جلوی خود دارید که به شما بتابد . با گذاشتن یک دست روی کمر خود حواشی را برجسته تر کنید یا از یک گوشی که دریچه ی دوربین آن بزرگتر است یا تراکم پیکسلی بالاتری دارد برای مقابله با تاریکی یا نورهای بیش از اندازه استفاده کنید. وقتی که در فضای باز سلفی میگیرید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که جلوی تابش نور خورشید را با سرتان بگیرید؛ در این موقع است که نور مناسب با درخشندگی طبیعی را خواهید داشت.

جلوگیری از لرزش دوربین راز یک سلفی خوب است

چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید
وقتی که گوشی خود را در بالای سر خود نگه داشته‌اید یا در حال گرفتن یک سلفی هنری هستید، استواری دوربین بسیار مهم است. چه کسی است که یک سلفی تار یا لرزش دار را بعد از این همه تلاشی که برای آن انجام دادید دوست داشته باشد؟ پس از دوربین‌های با عملکرد اشاره ای یا زماندار استفاده کنید. آن موقع است که سلفی گرفتن در یک لحظه در حالی که دوربین را ثابت نگه داشته اید مثل آب خوردن است. شما همچنین زمان کافی و یک دست خالی برای گرفتن سلفی در موقعیت مدنظر خود را خواهید داشت.

انتخاب افکت مناسب برای سلفی زیبای شما

چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید
چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید

هیچ مشکلی ندارد که یکی از بهترین سلفی‌های خود را ویرایش کنید و ببینید که با کدام افکت بهتر به نظر می‌رسد. همچنین میتوانید یک ترکیب رنگ جالب بسازید یا کاری کنید که جذاب‌تر جلوه کنید. در تلفن‌های امروزی مجموعه‌ای از پلاگین‌ها و افکت‌ها وجود دارد.این افکت‌ها به شما کمک می‌کنند که با استفاده از ویژگی‌های شناور خلاقیت خود را با وارد کردن زمان، تاریخ، دما و موارد دیگر نشان دهید.

یک گوشی خوب برای سلفی‌های عالی

چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید
برای اینکه مطمئن شوید که در یک حرکت می‌توانید سلفی عالی خود را بگیرید یک گوشی با رم بالا برای عملکرد سریع و تاثیرگذاری بیشتر نیاز است. حتی حافظه بیشتر تا بتوانید سلفی‌های عالی خود را ذخیره داشته باشید. افکت‌ها و پلاگین‌های شناور مختلف به شما امکانات نامحدودی را برای لذت از سلفی گرفتن می‌دهند.

بسیار عالی! الان با روش های گفته شده شما آماده سلفی گرفتن حرفه‌ای هستید. اگر شما هم رازهایی برای بهتر سلفی گرفتن دارید حتما در بخش نظرات با خوانندگان این نوشته به اشتراک بگذارید.

۱ دیدگاه

با این ۴ ترفند عکس هایی حرفه‌ای و زیباتر از همیشه داشته باشید - روکیدا پنجشنبه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ at ۲۲:۴۲

[…] داشتن عکس‌های پر از ژست و مصنوعی داشته باشند. اما برای داشتن یک عکس زیبا هیچ نیازی به ژست گرفتن و مصنوعی به نظر رسیدن نیست. یکی […]

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟