تلویزیون‌های سامسونگ ۲۰۱۹ دارای قابلیت دسترسی از راه دور به کامپیوتر شخصی هستند

تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در مدل ۲۰۱۹ و پس از آن با قابلیت کنترل و نمایش برنامه‌های نصب شده روی کامپیوتر، لپ‌تاپ یا گوشی‌های هوشمند عرضه خواهند شد. این برنامه‌ها با مشخصه جدیدی به نام “دسترسی از راه دور” در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا از راه دور به سایر این دستگاه‌ها از طریق اتصال وایرلس دسترسی داشته باشید. برای اتصال کامپیوتر آی‌پی شبکه لازم است، در حالی که برای لپ‌تاپ و گوشی‌های هوشمند این امکان از طریق وای‌فای وجود دارد.

خیلی ساده باید یک موس و کیبورد را به تلویزیون هوشمند وصل کنید و برای مثال در حالی که در اتاق نشیمن حضور دارید به کامپیوتر خود که در اتاق خواب قرار دارد دسترسی داشته باشید. آیا می‌خواهید در نمایشگری بزرگ‌تر از صفحه نمایش موبایلتان بازی کنید؟ این قابلیت این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. بعلاوه، می‌توانید به مرورگرهای خدمات کلاد-محور نیز دسترسی داشته باشید و فایل‌های کاری خود را مستقیما بر روی تلویزیون باز کنید.

هیونگ لی، نایب رئیس اجرایی کسب و کار بصری سامسونگ الکترونیکس می‌گوید:

“سامسونگ متعهد به ایجاد یک تجربه کاربری راحت و مستقیم برای مشتریان خود است. با قابلیت دسترسی از راه دور، مشتریان قادر خواهند بود به سادگی به برنامه‌ها، نرم‌افزارها و خدمات مختلف کلاد نصب شده بر روی دستگاه‌های چندگانه متصل، مستقیما در نمایشگر تلویزیون خود دسترسی پیدا کنند. ما به همکاری با شرکای خود ادامه می‌دهیم تا میزان سازگاری قابلیت دسترسی از راه دور را برای کاربران و خدمات بیشتر گسترش دهیم.”

از آنجا که به نظر می‌رسد این سازگاری برای برخی از برنامه‌ها وجود ندارد، انتظار نداشته باشید که بتوانید از این طریق به هر فایلی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید. خبر خوب اینکه شما می‌توانید از قابلیت دسترسی از راه دور، نه تنها در بازارهای انتخاب شده، بلکه در هر نقطه‌ای از دنیا استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.