دوچرخه اسب شاخ دار SpeedX میزان تلاش شما را می فهمد!

SpeedX یکی دیگر از دوچرخه های هوشمند است که به شما این امکان را می دهد که در حین استفاده از یک دوچرخه زیبا و بدون عیب میزان فعالیت خودتان را هم ردیابی کنید . Unicorn ( اسب افسانه ای شاخ دار ) بعد از Leopard (پلنگ) در ماه ژوئن گذشته به بازار آمد که بر روی آن یک کامپیوتر قابل جدا شدن نصب شده است . این کامپیوتر دارای یک صفحه نمایشی لمسی ۲/۲ اینچی است که با نرم افزار اندروید کار می کند که متوسط و حداکثر سرعت را در میان اطلاعات دیگر به فرد نمایش می دهد . با وجود صفحه نمایش رنگیکامپیوتر جدید SpeedForce در نور مستقیم خورشید هم قابل روئت است و همینطور حدود ۲۰ ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد می تواند کار کند . در روی فرمان هم یک دکمه wireless برای تعویض مناسب صفحه ممایش وجود دارد .

یک مورد اضافی دیگر که به این دوچرخه اضافه شده است یک متر یکپارچه است . دوچرخه سواران از این سنسور برای اندازه گیری میزان تلاششان در هر بار سواری و میزان بهبود دوره های آموزشی خود بهره می برند ( سرعت و مسافت در حالی که می توانند معیارهای مفید باشند اما می توانند تحت تاثیر عوامل خارجی مانند آب و هوا و ترافیک قرار گیرند ) برخلاف بسیاری از دوچرخه ها ، که شما نیاز به خرید یک موتور جداگانه دارید ، این Unicorn یا اسب شاخ دار همه اجزای مورد نیاز را به همراه خود دارد و نیازی به خیرد تجهیزات اضافی نیست . مثل Leopard ، Unicorn هم سنسورهای مسافت و سرعت دارد که سرعت و نرخ افزایش یا کاهش آن را در هنگام رکاب زدند نشان میدهند.
این دوچرخه ۸۵۰ گرم وزن دارد که از فریم کربن بالا ساخته شده است . مثل گذشته ، SpeedX دو چرخه های خود را در Kickstarter ترویج می دهد . ارائه یک بیعانه اولیه ، منجر به یک تخفیف قابل توجهی میشود، هر چند که با کمپین های جذب سرمایه جمعی یا گروهی ، هیچ گارانتی ای برای محصول نهایی تا به حال محقق نشده است . SpeedX با دوچرخه های Leopard و کامپیوتر SpeedForce اصلی اش با مشکلاتی مواجه شده است و در تحویل به علت حجم زیاد محصولات و مشکلات حمل و نقل تاخیر داشته است . البته شرکت می گوید : ” بیش از ۸۰ در صد ” تمام سفارشات در حال حاضر انجام شده است و امیدوار است قبل از کمپین Kickstarter بتواند استراحتی داشته باشد. در حالی که دوچرخه ساخت این شرکت تا حدی مقرون به صرفه و مناسب است اما اگر نتواند به موقع تحویل دهد نمی تواند اعتماد متخصصین دوچرخه سواری را به خود جذب کند و در رقابت سنگینی که حکمفرماست برنده شود .

1 نظر
  1. امید می گوید

    کارتون حرف نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.