بازی ها و سرگرمی فیلم و سینما

فیلم وارکرافت و امتیازهای شگفت انگیز منتقدان !

فیلم وارکرافت (The Warcraft Movie) نام تازه‌ترین اثر دانکن جونز، نویسنده و کارگردان مطرح بریتانیایی است که چند روزی از اکران محدود آن می‌گذرد. منتقدان مطرح سینمای هالیوود نظرات مثبتی را در خصوص این فیلم ندارند. در حالی که شاید گیمرها مشتاقانه در انتظار تماشای این فیلم هستند، منتقدان نمرات ضعیفی را به این اثر داده‌اند.

فیلم وارکرافت و امتیازهای شگفت انگیز منتقدان !
این آسان است که پیش‌بینی کنیم دانکن جونز فیلم جدیدش را برای علاقه‌مندان به یکی از موفق‌ترین بازی‌های آنلاین جهان به نام World Of Warcraft ساخته است؛ بنابراین اگر از علاقه‌مندان به کاراکتر ارگیم (Orgrim Doomhammer) ملقب به «از پشت خنجرزن» هستید تابستان شما با تماشای فیلم وارکرافت جذاب خواهد بود؛ اما اگر ارتباطی با این شخصیت و این بازی پرطرفدار برقرار نمی‌کنید تماشای این فیلم به شما توصیه نمی‌شود. در حالی که ممکن است فیلم وارکرافت توسط هر فرد علاقه‌مند به دنیای فانتزی نیز مورد تحسین واقع شود، طرفداران رئالیستم هیچ امتیازی را برای آن قائل نخواهند بود.

فیلم وارکرافت و امتیازهای شگفت انگیز منتقدان !

داستان از آنجایی شروع می‌شود که ساکنین آزروت (Azeroth) به رهبری انسان‌ها با کشتار اورک‌ها قصد دارند تا خودشان را همچنان به‌عنوان نژاد حاکم جلوه داده و در منطقه خود حفظ کنند. در حالی که اورک‌ها با خطر انقراض مواجه هستند یک دروازه به نام “Dark Portal” باز می‌شود که قادر است دو جهان را با یکدیگر مرتبط سازد. در این بین آندوین لوتار (تراویس فیمل، بازیگر مطرح سریال وایکینگز) رهبر انسان‌ها بوده و دوروتان (توبی کبل) نیز رهبر اورک‌ها است که هر وظیفه سنگینی را برای نجات تمدن خود بر عهده دارند. در این بین یک کاراکتر به نام گارونا (پائولا پاتون) نیز وجود دارد که در اصل نیمه اورک نیمه انسان است.

فیلم وارکرافت و امتیازهای شگفت انگیز منتقدان !

۳ دیدگاه

مونا پنجشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۵ at ۰۲:۰۲

روکیدا خیلی عالیه

پاسخ
شایان پنجشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۵ at ۰۲:۳۷

فوق العادست

پاسخ
نیلوفر پنجشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۵ at ۰۲:۴۰

فوق العادست

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟